Realme Watch 3, Avrupa’da da satışa çıkıyor

Technology

Realme Watch’lar bugün piyasadaki en rağbet gören akıllı saatler arasında yer alıyor. Özellikle de gelişmekte olan pazarlarda.

Bildiğiniz gibi Realme, temmuz ayında akıllı saatlerine bir yenisini daha ekledi. Temmuz ayı sonunda resmen tanıtılan Realme Watch 3, Ağustos ayı başında da satışa sunuldu. Ancak akıllı saat ilk planda sadece Hindistan’da satışa çıktı. Neyse ki Realme sonunda yeni akıllı saatini daha fazla pazara sunmaya hazır görünüyor. Ağustos ayında Hindistan’da satışa çıkan Realme Watch 3, şimdi de Avrupa’ya geliyor.

Realme’nin yeni akıllı saati bugün itibarıyla Realme’nin Avrupa’daki resmi mağazalarından ya da Amazon’daki resmi hesaplarından satın alınabiliyor. Avrupa’da 69 euroya satışa sunulan akıllı saatin şimdilik sadece Belçika, Almanya, Lüksemburg, Hollanda ve Portekiz’e gönderimi var. Ancak önümüzdeki günlerde bunlara farklı Avrupa ülkelerinin de eklenmesi bekleniyor. Ayrıca akıllı saatin renk seçeneklerinin de önümüzdeki günlerde artması bekleniyor. Şu an Avrupa’da akıllı saatin sadece gri renkli versiyonu satılıyor.