En iyi grafiklere sahip oyunlar

Mobil Technology

DSOGaming’e göre Stray ve Need for Speed Unbound en iyi grafiklere sahip oyunlardı

DSOGaming, 2022 yılında PC’ye gelecek en iyi resimli oyunları açıkladı. Liste medya web sitesinde mevcuttur.

Uzmanlar yılın popüler oyunlarını inceledi ve bilgisayarlarda optimizasyon açısından en iyi sürümleri listeledi. En üstteki Stray, farklı PC konfigürasyonlarında saniyede 60 kare hızında çalışabiliyor. Gazeteciler ayrıca, yazarlara göre 2022’nin en güzel yarış oyunu olan Need for Speed Unbound’u da işaretledi.

Portal RTX’i anlatan yazarlar, klasik oyunun görsel olarak Nvidia’nın RTX Remix teknolojisinden yararlandığının altını çizdiler. Scorn “inanılmaz” görsel efektleriyle, Call Of Duty Modern Warfare 2 çeşitli PC konfigürasyonlarında iyi optimizasyonuyla, Uncharted: Legacy of Thieves Collection yüksek etkileşimiyle, Marvel’s Spider-Man: Miles Morales güzel açık dünyasıyla, Dying Light 2: Stay Human ppixel ışın izleme teknolojisini başarıyla uygulamasıyla puan aldı.

DSOGaming sıralamasında ayrıca The Callisto Protocol ve A Plague Tale: Requiem de yer aldı. Listeye toplam 10 oyun girdi.

Daha önce DSOGaming muhabirleri en kötü optimizasyona sahip PC oyunlarını listelemişti. The Witcher 3, The Callisto Protocol Ray Tracing, Gotham Knights, Dynasty Warriors 9 Empires ve diğer oyunları içeriyordu.