Samsung Galaxy A74 2023’te Piyasaya Sürülmeyebilir, Galaxy A54’ün En İyi A Serisi Modeli Olacağı Söyleniyor: Ayrıntılar

Android

Akıllı telefonun teknik özellikleri ve tasarımı hakkında henüz hiçbir ayrıntı sızmadığı için Samsung’un Galaxy A74’ü 2023’te piyasaya sürme planından vazgeçmesi muhtemel.

Samsung Galaxy A74’ün 2023’te piyasaya sürülmeyebileceği bildiriliyor. Güney Koreli akıllı telefon şirketinin, çok beklenen akıllı telefonu önümüzdeki yıl tanıtma planını hurdaya çıkardığı bildirildi. Bu gelişmeyle birlikte Samsung Galaxy A54 5G’nin şirketin A serisindeki en üst modeli olması bekleniyor. Akıllı telefon kısa süre önce Geekbench listesinde görüldü ve Samsung Galaxy M54 ile aynı olan Exynos 1380 yonga setini taşıdığı görüldü. Telefon ayrıca Çin’in Zorunlu Sertifikasyon (3C) web sitesinde de görüldü.

GalaxyClub tarafından yayınlanan bir rapora göre, Samsung Galaxy A74, şu ana kadar bildirilen telefonun özellikleri ve tasarımı hakkında herhangi bir haber olmadığı için 2023 yılında piyasaya sürülmeyebilir. Güney Koreli akıllı telefon devi akıllı telefon üzerinde çalışmaya bile başlamadı. Genellikle, Samsung’un Galaxy A serisi telefonlarının tasarım görüntüleri ve spekülasyon özellikleri lansmandan birkaç ay önce internette dolaşmaya başlar.

Raporlara inanılacak olursa, Galaxy A54 şimdi şirketin en pahalı orta sınıf teklifi olacak. Akıllı telefon kısa süre önce Geekbench listesinde göründü ve telefonun yaklaşan lansmanına ve bazı temel özelliklerine işaret etti. Samsung Galaxy A54 5G’nin Galaxy A53 5G telefonun halefi olarak geleceği ve bir Exynos yonga seti tarafından desteklenebileceği söyleniyor.

Telefon, kıyaslama web sitesinde s5e8835 kod adlı işlemci ile görüldü. Telefonun Full HD+ çözünürlüklü 6,4 inç Super AMOLED ekrana, 120Hz yenileme hızına ve ekran içi parmak izi okuyucuya sahip olacağı tahmin ediliyor. Ayrıca, yaklaşmakta olan akıllı telefon muhtemelen 50 megapiksel birincil kamera (muhtemelen OIS ile), 12 megapiksel ultra geniş kamera, 32 megapiksel selfie kamerası ve 4K video kaydı ile birlikte gönderilecek.

Akıllı telefon daha önce SM-A5460 model numarasıyla Çin’in Zorunlu Sertifikasyon (3C) web sitesinde görülmüştü. 25W hızlı şarj desteği ile geleceği öne sürülüyor.